| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,
Má smysl chodit s mužem, který do vás není zamilovaný, za předpokladu že nikam nespěcháte?
Mám půl roku nového přítele, byla jsem do něj od začátku zamilovaná ale docela to opadá protože cítím že on není zamilovaný do mě. Je hodný, pozorný, rozumíme si, možná mě má i rád, ale prostě to „nehrotí“, je vidět že na mě moc nemyslí, že mu nechybím, nedívá se na mě když sedím vedle něho, nikdy mi neřekl že jsem krásná... V minulosti do mě několik kluků zamilovaných bylo, takže rozdíl prostě poznám (ale bohužel se nelíbili oni mně~d~). Nevím jestli v tom vztahu zůstat, je mi teprve 21 let a myslím že je ještě brzo rezignovat na hledání opravdové lásky. Ale zase to není ani tak málo a bojím se že přeberu. Ale být ve vztahu z rozumu je frustrující. Ze začátku jsem si říkala, že mu to možná potrvá dýl než mně, protože je o něco starší (28) a zkušenější, ale je to spíš čím dál horší.
Co mám dělat, zůstat s hodným a „kvalitním“ partnerem který mě nemiluje nebo hledat dál? ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.