| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Budu tady asi jediná, ale fakt si myslíš, že poznáš, že do tebe je/není zamilovaný? Podle mě se moc koukáš na romantický filmy, kde chlapi nosí kytky, dívají se na NI zamilovanýma očima, večer píšou "chybíš mi" a říkají "jsi krásná".
Pak si holky začnou myslet, že takhle jedině se má chlap správně chovat, když je zamilovaný.
Ano, je ti 21, možná tohle bereš jako důkaz. Ale jak seš si jistá, že své city prostě jen dává najevo jinak.
Píšeš: Je hodný, pozorný, rozumíme si ... to ti nestačí?
Věty jako: "je vidět že na mě moc nemyslí, že mu nechybím," jsou spolehliví zabijáci jakékoliv lásky.
Kvalitní vztah a kvalitní partner se nepozná podle toho, že se mu po tobě stýská, když spolu nejste, resp. že ti to hned píše. Naopak! Zralý člověk si umí najít i svoji zábavu, nepotřebuje na své partnerce neustále viset. Umí žít a být i bez ní. A kromě toho, jsou to jenom slova, která se napíšou, aniž je myslí vážně. Napíše ti je, když je chceš slyšet a přitom může být rád, že je sám doma, otevře si pivo a kouká na hokej.
Ale na tohle přijdeš později. Jestli teď potřebuješ k životu obdivovatele, nikoli normální vztah, pak se na tohle vykašli.
Záleží, co dalšího ti ten vztah přináší.
Ano, můžeš přebrat. Ale to se ti může jevit zpětně i s nějakým třeba debilem, kterýho po letech potkáš a on je z něho ředitel.... aneb proč já hloupá, jsme si nevzala Pištu Hufnágla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.