| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, to jste se asi dostali do nekonečné spirály trestů a dalších přestupků, ne? Co by vlastně syn tak mohl ve volném čase dělat, když jste mu všechno zakázali??? Ve škole asi o ohledem na poruchy moc vzdělávacích úspěchů nezažívá, takže pravděpodobně je spíš v partičce podobně neúspěšných, fyzické vybití jste zakázali, přístroje doma taky zakázali, čekáte, že bude vzorně chodit po chodníku do školy a zpět a doma se celé odpoledne učit? Samozřejmě, že by neměl lézt na kříže (vysvětlit proč ne), hřbitovní zeď už mi přijde jako menší kalamita - bylo by vhodné doporučit klukům, kam tedy mohou lézt (přijde mi mnohem lepší, když někde lezou, než sedí celé odpo u x-boxu). Sprejování budky je samozřejmě špatné - měli by to kluci vyčistit. Jestli existuje u Vás něco, kde by sprejovat mohli (pokud tedy se snaží alespoň o nějaké výtvarné pojetí a ne jen tupé stříkání klikiháků), bylo by to super, jinak asi mají smůlu, ale určitě bych kvůli tomu nezakazovala fotbal - to mi tedy přijde jako největší hrůza, co jste udělali. To, jak tady někdo psal o "amnestii k narozeninám" by mi tedy přišlo jako ideální řešení. A asi by bylo fajn se zamyslet, jaké radosti vůbec syn má ve svém životě a případně jak mu pomoct, aby měl těch radostí víc a ne míň ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.