| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Federiko, původně jsem to sestřihla na 3 cm, ale když jsem chtěla po pár hodinách ještě doupravit asi čtyři vyčnívající vlásky jinak dokonalého střihu, zapomněla jsem, že nástavec 30 mm je již sundaný, vytvořila slušný zářez, a po krátkém váhání, zda na hlavě nechat holý šlic mezi třícentimetrovým porostem, jsem to vzala dohola celé ~d~

Už to trochu dorostlo, teď mám tak cenťák, a je mi to příjemné - přestala jsem nosit na hlavě dyzajnový šátky a hrdě nosím letní sestřih ~t~

(ty 3 cm vypadaly fakt dobře, docela se na ně těším ~:-D )


Jo a s šetřením taky: až nebude, tak nebude. Zatím si dám klidně kafe a jídlo venku, to se dá přestat v klidu, kupuju alkohol - taky zbytné, jezdím na prodloužené víkendy s wellness (teď zrovna jsem) - taky zbytné, ...spousta věcí je, bez kterých se snadn obejdu, a mohu pak dát na energie třeba třikrát tolik. Za jídlo "doma" utratím minimum, nikoho neživím... no vlastně často je tu vnučka, a té dopřávám - třeba vaničku malin za pade, no tak to také není potřeba ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.