Je to podrobně rozebráno zde: https://www.ascestinaru.cz/poradna-asc-nekolikanasobny-prisudek/
A závěrem didaktická poznámka:
Z hlediska školského by patrně bylo nejlepší vůbec nezavádět pojem „několikanásobný přísudek“ na základní škole. Z uvedeného přehledu odborné literatury snad sdostatek vyplývá, že se jedná o velmi náročný syntaktický jev, kladoucí vysoké nároky na abstraktní myšlení. Z hlediska vývojové a pedagogické psychologie považuji za krajně nepřiměřené zařazovat jej do přijímacích testů na osmiletá gymnázia, tedy žádat takovouto analýzu od 11letých dětí. Připustil bych ji na akademickém typu střední školy, avšak striktně jen jako látku sloužící k rozvíjení abstraktního myšlení studentů od věku 17 let. Ani tam ji však jako praktikující češtinář nikdy nezadávám do klasifikovaného testu. Jiří Kostečka ASČ
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.