| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Děkuji. S otcem mluvila terepeutka, etoped, teď s ním bude mluvit i psychiatr. Nic s ním nehne, má na to vše svůj názor. Díky za podporu, holt pak vyžádat zprávu a zkusit ospod. Štve mě to, taky bych ráda, aby děti měly hezky vztah s otcem, ale fakt se nemůže chovat takhle. Mladší dcera se mu vymanila, má svůj koníček a nenechala si do něj kecat. Otec sice prskal, že pak k němu nejezdí pravidelně, ale obhájila si to, že jestli chce, tak ji může vyzvedávat z pátečních tréninků a jezdit za ní na závody.
Mám máslo na hlavě v tom, že jsem jim poslední rok moc času a energie nevěnovala, byl pro mě hodně těžký, bylo to z jedné práce do druhé a občas i do třetí. Teď už jsem na tom lépe, nedělám už na směny, tak mám volné odpoledne a večery. Co šlo, pomáhala jak připravit se na přijímačky včetně pravidelného běhání kvůli fyzickým testům, pak i s projektem. Ukázala mi víc svůj svět, třeba i youtubery, na které kouká, občas jsem s ní vyrazila večer ven toulat se po starém městě a povídat si. Začala jsem jí víc rozumět, začala se mi víc svěřovat, vyprávět mi o svých nápadech, názorech, plánech. Mile mě překvapila v tom, že ve spoustě názorech spolu souzníme, aniž bych ji v některých tématech chtěla ovlivnit.
Léky nutné budou. Shodli se na tom lékař s psychology, že je sice hodně silná, ale bez nich se trápí skoro až bolestně. Není to o šup piluli. Navíc má k tomu rodinné dispozice a to včetně dokonaných sebevražd, které se právě staly v rodině otce.
Díky za podporu. Vím, že bych se měla postavit sama, ale i tohle málo mi pomohlo. Pokud otec bude dělat problémy, bude nezbytné začít jednat s ospodem. Jednání s úřady je pro mě velmi vyčerpávající.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.