| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat,

to je hrozne tezke ~x~ Ja jednznacne preji kazdemu, kdo se narodil v jinem tele, aby mohl zit v tele, s jakym se stotozni.. Dcera ma taky ve tride, `Damiana´. Ma tez AS, ce mu bych verila. Moje zkuseonsti s urcovanim diagnoz na detske psychiatrii, ma syn ma asi treti. Sama jsem prisla na ADD ve ctyricenti. V podstate jsem si to nacetala, a predvedla symthomi a dostala daognozu. Ja vim, ze to sedi.. Ale prijde mi to az nebezpecny. Ja mam strach, ze kdybych si v patnacti na cetla neco o zmene pohlavi a upnula se k te myslence, ze to je presne to co potrebuji. Tak je o tom presvedcim. ~x~ Moje segra mela mentalni anorxii, vlastne typicky priklad inteligentni, hypersenzitvni, prefekcionalistka. Srovnala se sama okolo 20.

Dcera kamaradky moji byvale sefove, prosla hormonlani lecbou a operacami stejne se s tim telem nemohla stotoznit, na konec se prislo, ze ma schizofrenii. Kat, to je hrozne tezke. Asi ti timhle psanim moc nepomuzu. Neznam tebe ani tvoji dceru, udelovani diagnoz na dalku, to posledni. Nevim jestli jsi nekdy svazovala divci formu AS, holky maji jine projevy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.