| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki k diagnóze- naše PPP diagnózu co doneseš od lékařů prostě do zprávy pro školu přepíše , tj prvně přepsalo porucha pozornosti, o dva roky později až přepsali ADHD, k tomu připíšou něco málo co to může ovlivnit ve výuce,ale už ne v chování. Takže neignorovali, ale i když neurolog mluvil rovnou o ADHD, tak spec. pedagožka mi opakovaně tvrdila že toto ADHD není. Problém pro ně byla i barvoslepost,protože nevěděla jak to napsat že to vadí při plnění úkolů- no asi těžko může mít správně úkol kde je vybarvi světle modrou vše kde je "y" a fialovou kde je "i",když ty pastelky vidí jako jednu barvu, vysvětlit jí, kolik je ve škole úkolů napříč předměty kde musí rozlišovat barvy byl fakt problém. No na podzim nás čeká další vyšetření, tak už se těším na další speciality.Jinak když loni ve škole problémy gradovali, tak jsem vyměkla a ukázala třídní výsledek psychologického vyšetření,(které nejsem povinná škole vůbec dávat a a ukazovat)kde bylo popsáno co vše je v jeho možnostech,a co není a stejně mi na to učitelka řekla, ano,to sedí,ale kdyby chtěl,tak je dost starý a chytrý na to aby to zvládal- no je to podobné jako kdyby řekla že dítě s postiženýma nohama když bude chtít bude běhat stejně jako zdravé děti.
Jinak s ospodem mám taky už zkušenosti a tak nějak mám pocit že více pomáhají jiným skupinám obyvatel.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.