| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Huso jde i o typ dovolené - když byly děti malé, jezdili jsme v létě na vodu a v zimě do Roháčů. Na vodu nás jezdilo víc rodin, cca 20 lidí. Snídaně jsme v kempech samozřejmě dělali, v poledne se někde zastavili na polívku nebo něco ala párek v rohlíku a večeři jsme hromadně vařili. K historkám, které z toho zůstaly je těstovinový salát míchaný v takové té červené přepravce na maso pádlem, ztráta 3 kil uzeného, sežral ho místní pes a 220 bavorských vdolků smažených na kempovém nádobí poté, co jsem ječela, ať se ostatní neflákají, že mi to těsto vykyne do spacáku. Na hory jezdíme už 30 let do penzionu s polopenzí, paní domácí počítá s tím, že si vezmeme svačinu s sebou, když byly děti malé, využívali jsme toho, teď už si zajdem na kopci na polívku nebo halušky, večeře bývají luxusní. Letos jsme byli na jaře v Dolomitech v bungalovu, sdíleli jsme společný 4 dospělí. Můj muž chystal všem snídaně, na oběd jsme testovali místní speciality nebo třeba šli do cukrárny, večeři jsme vařili společně, vykládali u toho nebo něco hráli, používali místní suroviny, čerstvé těstoviny, báječné sýry, sušenou šunku, ryby no a nebo jsme na večeři šli. Dnes už bychom mohli jíst jen venku, když jsme jezdili v šesti s jedním vydělávajícím, neufinancovali bychom to. Ale chápu, že to tak máš pokud nerada vaříš, mě to baví a právě dnes, kdy už "nemusím", vařím o to víc. Když jedeme na víkend do města a do hotelu je jasné, že snídáme v hotelu a jíme v restauracích. Ale nikdy jsme nebyli v hotelu na delší dovolené, jen na prodloužených víkendech a nejezdíme s cestovkama.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.