| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tinko, já to chápu, někdy taky nadávám na sousedy (když třeba zrovna přestavují komplet byt a vrtačka je najednou to nejméně rušivé, co se od nich ozývá ~t~), ale celkově mi vyhovuje ta nulová péče, kterou byt vyžaduje oproti domu... jinak běžně o sousedech ani moc nevíme, potkáváme se minimálně, skoro bych řekla, že asi stejně jako bychom potkávali lidi z ulice ~:-D celý život jsem žila jen v bytě, jaké je to v domě znám jen od tchýně a teda fakt bych neměnila ~d~ jak říkám, jediné, co mi chybí je prostor, kam bych se mohla vykulit po ránu s hrnkem kafe (náš balkón je tak uzoučký, že ani to sezení se tam nevejde, navíc jak je vyzděný, tak vsedě už bych jen koukala do zdi ~:-D), případně, kde bych mohla vytáhnout v létě aspoň malý gril... ale jinak jsem v bytě maximálně spokojená...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.