| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Oběma nám přišlo přirozené, že pujde k porodu, tak byl zatím u všech porodů.
Manžel je takový rozpolcený.
Sám říká, že nejradši by tam nebyl, že nesnáší, když trpím a nemůže mi pomoci. Ale hned dodává, že je rád, že šel, že by k porodu měl jít každý chlap, že nepřišel o chvíle hned po narození, celé to viděl a také dohlédl na PA a doktory.
Prý by si neodpustil, kdyby nešel.

Já normálně při každé bolístce chci zalézt a umřít bez svědků, ale u porodu manžela potřebuji. Už jen proto, že nadávat PA je k ničemu, nadávat chlapovi, co mi udělal, to dává smysl.~:-D
VLastně ani nevím, co dělal při porodu, nijak vysloveně užitečný nebyl, PA se ho vždy snaží zaměstnat počítáním kontrakcí, ale manžel ví, jak moc mě to štve, tak to nedělá a PA po něm stejně výsledky nikdy nechce.
Je užitečný jen tím, že tam je.
A také ty vteřiny po hned porodu, kdy brečíme oba jsou nádherné.

Fakt bych nechtěla rodit bez manžela a neumím si u porodu představit nikoho jiného.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.