| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

U prvního porodu jsem ho chtěla. On tedy moc nechtěl.
První porod dlouhý, těžký, komplikovaný, ukončený akutním císařským řezem. Zdravotníci protivní, nekomunikující, otec přítomen.
Druhý den mě navštívil na jip, hodil mi na břicho kytku a vynadal mi, že jsem si porodní komplikaci způsobila sama. Nedokázal ovšem vysvětlit, jak jsem to udělala, případně co jsem měla udělat jinak.
Takže jsem nebyla ráda, že tam byl.
Na druhou stranu, kdyby tam nebyl, litovala bych toho, protože bych si myslela, že by se ke mně v jeho přítomnosti zdravotníci chovali lepe, případně že by se mě zastal (což neudělal). Také bych si myslela, že bude mít pochopení pro to, jak se cítím, že je mi hrozně, což se tedy také nestalo, naopak mi ještě víc naložil.
Takže solidní poporodní trauma, o druhém dítěti jsem dlouho nechtěla ani slyšet, nezpracovala a neodpustil jsem mu to dodnes. On už o tom ani neví, nejspíš to dávno vypustil, i když jsme se o to docela dlouho hádali.

O jeho účasti při druhém porodu jsme během druhého těhotenství nikdy nemluvili. Nikdy na to nepřišla řeč. Já ho tam nechtěla a měla jsem za to, že když nejsme domluveni, že tam prostě nebude.
K mému překvapení se ovšem zcela samozřejmě nacpal na porodní sál. Nebyla jsem schopná ho vykázat. Porod proběhl rychle a bez komplikací. Zdravotníci byli super.

Až po druhém porodu manžel uznal, že zdravotníci u toho prvního, komplikovaného porodu byli hrozní.

Po druhém porodu mi nepřinesl kytku vůbec i když jsem si o ní řekla. Nedokázal zdůvodnit proč.

Takže asi tak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.