| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marťasíno, však ponoření do sebe je správné, ale se řvaním se nevylučuje. Já si taky dělám vlastní bublinu. Do plánu jsem jasně napsala, že nereaguju, ať na mě mluví jen v nezbytných případech a že na odpověď si musí počkat. Neřekli ani popel, i se toho vcelku drželi, já naoplàtku vždy po pár hodinách překousla vnitřní vyšetření a chvíli vydržela na křesle. Jiné instrukce mi nikdo nedával. Teda primář po šíleném zaštrachání v mých útrobách řekl něco jako "můžete zkusit zatlačit" a já s myšlenkou " tak já ukážu dobrou vůli, ať to nezdržuju, zatlačím, ukàže se, že je to k ničemu a začnem řešit akutního císaře" zatlačila a překvapivě porodila v té debilní poloze želvy na zádech, v které jsem byla vždy akorát pár minut ~t~ U druhého mi byla akorát porazena v závěru poloha, při které se snáze mohla dorotovat hlavička. A pak "když bude mít potřebu tlačit, tak směle do toho" . Mladá PA, měla jsem ji za zadkem, moje oči ji nezajímali, občas poradila, co třeba zkusit, ale jinak to nechávala na mě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.