| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chodila jsem do patrového fitka. Běžecké pásy apod. byly u zábradlí patra, takže pěkně na očích. Provozovaly se tam i různé kurzy, kroužky. Měla jsem při běhání dobrý výhled, oni na nás taky. Moc mi to nevadilo, kardio mě nebavilo nikdy, aspoň jsem měla na co koukat.
Postavu jsem měla dobrou.
Chodila jsem tam pár měsíců i po rakovině , to jsem dobře nevypadala. Nebylo mi úplně příjemné ukazovat, jak jsem ztloustla a jak mizernou mám fyzičku, ale bylo to nejbližší fitko a měla jsem to po cestě z práce domů. Vybavení a šatny tam byly fajn.
Vzdala jsem to kvůli tomu, že mi otékala ruka navzdory návleku a následnému polohování.
Cestou domů jsem vždycky kroutila rukou nad hlavou, aby mi neotekla. Bylo to určitě nápadnější než to běhání. Taky mi to bylo houby platné.
Rybičky jsem zkusila dvakrát. Jednou jsme si o nich povídali se synem, přemluvil mě, že to chce vyzkoušet. Podruhé jsem si četla.
V proskleném kadeřnictví jsem byla kdysi v rámci proměny. Měla jsem sundané brýle. Lidi v nákupáku jsem neviděla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.