| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Milá Susu, konverzace o fotce DR byla začátek, který následně ale navazoval na to, že některým z nás také lezou nebo lezly klouby, žebra atd. Tedy jsme přešly do roviny týkající se konkrétních osob zde.
Některé z tvých výroků v kontextu diskuse byly velmi osobní směrem k Len, ke mně a Beat (možná i jiným). Například:

"modla hubenosti za každou cenu... Co na tom, že lezou kosti, že jsou propadlé tváře, špičatý nos, vystupující klíční kosti, všechyn šlachy krku, díry mezi žebry, ale hlavně TA ŠÍHLOST!!!! Modla hubenosti v praxi."
TOTO UŽ BYLO KONKRÉTNĚ CÍLENO NA OSOBY ZDE.

"Přežírej se nebo nepřežírej,jak chceš ty sama, nečekej, že se mi to musí líbit." NA MŮJ KOMENTÁŘ, ŽE JSEM VŽDY JEDLA ÚPLNĚ CO CHCI.

"Vlastně je to tu hodně vidět, všechny hubené chtějí poplácat po zádech a ocenit, jaké jsou super borky. A já si dovolím to kritizovat, tak proto ten křik.~;)"


LEN NAPSALA:
"Kat, blby je, ze zebra jsou mi videt, i kdyz deset kilo priberu. Klicni kosti taky, nahore nepribiram, vse je jen v zadku a nohach. K tomu mam celulitidu a mela jsem ji i pri padesati kilech (a ma ji 90% zenske populace, staci se podivat v urcitem uhlu nebo svetle). Asi bych se mela jit zahrabat. Ale kvuli telu fakt nepujdu~t~"

"Len, možná by pomohlo začát cvičit, protže při vypracovaných svalech kosti netrčí." TVÁ ODPOVĚĎ, KTERÁ MĚ OPRAVDU NAŠTVALA, NEBOŤ TO BYLO UŽ NEHORÁZNÉ VZHLEDEM K CELÉMU KONTEXTU PŘED TÍM A TOMU PŘÍSPĚVKU OD LEN.

A PSÁT K TOMU NIC NEMUSÍŠ. UZ NEBUDU ODPOVÍDAT. Jak říkám, vím, kdy jsem hnusná. Ty nikoliv.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.