| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Anibabe, mé velké děti jsou všechny 2x, my s partnerem 3x, myslím, že víc jsme pro lidstvo jaksi udělat nemohli~d~

Jak už jsem psala, oficiálně to prodělal jenom můj muž. Den před tím, než byl zachycen jako pozitivní zaměstnavatelem, se konal pohřeb mé maminky, stál mi po boku při kondolencích, přijal účast snad stovky důchodců, byl na hostině.

Když jsem to zjistila, zděšeně jsem volala na hygienu, moc nechápali, co chci.


Nikdo nebyl nakažen..

Já nemůžu říct, že už nehraju, jelikož potřebuji cestovat.

Ale mám své pochyby a je mi líto toho strachu, co nás držel v kleštích.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.