| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pěkně jsem si početla, zajímavá diskuse ~x~.

Ehm, a jsem v pracovní době. Takže jednu náplň jsem již popsala ~f~.

Kancelář mám pár metrů od ložnice, ale předtím vezu děti do školy. Take káva buď po šesté nebo pak až na osmou.

Sedavá část: maily s různými požadavky - statistika, vstupy na pozemky, škody, objednávání náhradních dílů, reklamace, prodej vlastní produkce; projektová činnost - zpracovávání žádostí o dotaci a jejich průběžná administrativa až do konce jejich udržitelnosti; správa povinných databází a registrů; organizace různých více či méně nadstavbových aktivit a akcí (exkurze k nám, vánoční večírky apod. :-))

Aktivní část - vyzvedávání náhradních dílů a jiných potřebných komponent a materiálů, vyřizování na úřadech, kontrola probíhající přirozené plemenitby :-), kontrola stavu zvířat, stavu porostů, dovážka obědů, zálivka alejí teď v létě...

Sakryš, takhle napsané to vypadá, že bych si mohla říct o zvýšení platu ~:-D.

Co promrhám času na Rodině, to musím ale pak dohnat, takže nevýhoda home office - konec pracovní doby není pevně stanoven - byť teda v našem oboru to de facto není nikdy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.