| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pruhovaná,je to smutné,ale člověku se bohužel kdykoliv může stát,že se jeho život ze dne na den změní až obrátí vzhůru nohama.Nekdo důležitý umře,partner řekne,že už tě nechce vidět,dům shoří,přijde hnusná nemoc nebo úraz, valka ... Většina lidí ví,že to tak je,ale zároveň přeci nežije stále s tou myšlenkou,že se to může stát. Když mi partner,který není mým manželem řekne,že už ho to nebaví a mám do měsíce vypadnout 6 jeho bytu,budu zničena,ale udělám všechno pro to,abych vypadla co nejdřív. Ani bych tam nechtěla zůstat,proč asi???A mimochodem se mi takový rozchod i přihodil.Zadnou lhůtu jsem tedy nedostala,ale jasně,že jsem nechtěla zůstat v 1+1 s někým,kdo už má někoho jiného.Vyhybali jsme se tedy vzájemně a za 2 týdny jsem byla pryč ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.