| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no trochu jsem se flákala 14 dní u jezer a bazénů a četla, všechny by měli mít minimálně 400stránek, jinak se mnou jeli omylem(speciálně chystané 1/4 roku předem a přebrané, 400stran+) :

Julie Caplinová-Pekárna v Brooklynu

Peter Barlach-Jak být Caroline
(rozhodně jsem se nestačila při čtění divit a nakonec mě to i bavilo)

Nicola Harrisonová-Osudové léto
(je rok 1938 a místo dost podobné z Hříšného tance, no nečekejte moc hezký konec, poslední stránky Vás dostanou)

Hope Jahrenová-Když šeptá listí
(tahle kniha mě zaujala už v roce 2018, letos jsem ji půjčila znova a myslím, že to dává možnost nahlédnout jak se škemrá o peníze na vědu v USA a pak by to mohlo jako druhá věc, uklidnit ty jak rychle by se mohl upravit sám les po požáru, myslím, že to v této knize bylo popsáno)

Pamela Hartshorne-Dům stínů
(kdo má rád Barbara Erskine, bude z knihy nadšený, je to ve stejném duchu)

Michelle Francesová-Přítelkyně
(taková docela drsná věc, která by se klidně mohla stát i v reálu)

Jillian Cantorová-V jiné době
(z války)

Erich von Däniken-Co jsem tajil desítky let

Jessica Koch-Blízko obzoru
(no tohle by měli mít asi na čtení všechny ty co pracují na OSPOD a podobně,aby věděli co se stane, když budou něco ignorovat)

Pam Jenoff-Světla zimní noci
(z války a z cirkusu, rozhodně pěkně napsané)

Dinah Jefferies-Krámek s hedvábím
(rok 1952-1954 Vietnam, strašná doba strašný místo)

Roxanne Veletzos-Holčička, kterou tam nechali
(Rumunsko leden 1941 a dále, strašný a ještě děsivější, když jsme to s manželem dočetli, že to je podle skutečné události, člena rodiny autorky)

Caroline Robertsov-Vysněná kavárna na zámku
(takové odpočinkové čtění)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.