| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Že přesně tak vznikají samozivitelky hojně všude propírané s tím, že jakože si správně nevybrali otce těch dětí. Přeci jen společnost dává přednost modelu zodpovědného rodičovství s plány jak ty děti uživí. Je fakt, že já jsem měla docela štěstí mě mlátili biologické hodiny ostosest takže první chlap co konečně kývl na rodinu je můj manžel. Jako v té chvíli jsem vůbec nepřemýšlela nekalkulovala s nějakým co za 10 let a s hlídáním atd. Jediný co jsem řešila bylo vlastní bydlení. Bydleli jsme v jednom pokoji u táty v baráku co nebyl jeho, ale firmy pro kterou pracoval. Prostoru bylo hodně,ale já neuznávam bydlení s rodiči když už mají ti mladí děti. Dvě domácnosti dohromady nedělá nikdy dobrotu. Svůj fakt sehrála i doba kdy jsem ve svých 25 letech byla považována za starou pannu kterou nikdo nevhce. Seznámení s manželem který chtěl rodinu byla výhra. Kdybych si pořídila dítě v zamilovanosti do nějakého idola byla bych určitě ta samozivitelka.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.