| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

“Hádám, že by se mohl odvolávat na to, že dlouhodobý pohlavní styk bez početí (tj obvykle s HAK bez kondomu) zvyšuje riziko imunizace ženy se vznikem protilátek proti spermiím, což pak může být příčinou neplodnosti. Takže se s délkou vztahu tímhle mechanismem možnost početí může snížit.”

Ano, toto jsem už od HM četla. Plus tam ještě zmiňovala, interpretuji tedy volně, že dítě přijde na řadu po intenzivním budování kariéry v korporátu, který mladou ženu vysaje psychicky (netýká se všech, samozřejmě) a pak to potřebné vyklidnění na početí (k tomu za dopadu výše popsaného efektu) nemusí přijít - nebo s obtížemi.

Já počala obě děti za stavu, o kterém píše ~s~, byly rychle za sebou, takže pak se dostavil útlum vášně (neb v jednu chvíli jsme měli vlastně dvojčata), takže počínání se zastavilo ~:-D a až pozdě přišel muž na to, že jsme jich měli mít víc (a já už s ohledem na svůj věk řekla ne). Taky teda obě děti počaty na první dobrou, byl to krásný a intenzivní čas ~s~:-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.