| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Můj bratr týdenní pobyt absolovoval, přímo v lázních na Čeladné. Vyhoření v práci, vztahové problémy v manželství ... nějaké rozcestí. Byl to nápad manželky.

Na svět se vrátil naprosto jiný člověk (respektive jinak, člověk, kterého jsem kdysi znala, možná to zní divně, nevím, jak to jinak napsat, za posledních x let jako by to nebyl on, najednou se mi vrátil můj bráška). Na jednu stranu rozsypaný, na druhou naprosto extrémně odhodlaný ... říkal, že by to měli absolovovat všichni. Není žádný ezo, je skeptik ... příběhy ze tmy byly velice zajímavé, zdály se mu sny (všechny měly nějakou spojovací linku, byť zdánlivě nesouvisely). Viděl barvy, v té tmě.

Domů už se nevrátil. Pracovně změnil přístup.

Je to asi půl roku, odhodlání už není takové, ale myslím, že ho tma nasměrovala správně. Není to můj příběh, podrobnosti psát tedy nemůžu.

Já bych do toho nešla. Ale asi nejsem ve fázi života, že bych něco takového potřebovala.

Rozhodně bych ale tuto možnost nezatracovala.

Prakticky tam není problém ani se sprchou, ani s toaletou, pojem o čase ztratí člověk po prvním usnutí, a i přesto, že měl k dispozici počitadlo a slyšel, když mu přinesli jídlo, tak posledních 24 hodin už si říkal, že už to musí být :) Je tam telefon, kterým si může člověk přivolat pomoc, odejít také samozřejmě může kdykoliv. Terapeut přijde jednou, potom jedině na vyžádání. Jídlo vegetariánské (brácha říkal, že jednal hrozně pudově, schovával si oříšky, aby mu je nevzali, i když je nejedl, nemohl si pomoct).

Ovšem ta cena je šílená, to nepopírám. Za týden myslím kolem 17 tis, přesně to nevím. Konkrétně v těchto lázních je pořadník na hodně dlouho dopředu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.