| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mně se zdá, že se v dnešní době praček, sušiček, myček a robotických vysavačů to domácí pomáhání trochu přeceňuje. Když si to ženská udělá sama, je to raz dva hotový. Jednou týdně vyluxovat, utřít prach, vyprat v pračce, vyhodit při cestě koš není nic strašnýho. S nádobím ať puberťáci pomůžou, ale jinak bych je chudáky nevychovávala a ani jim nedokazovala, jaký jsou rodiče chudáci, když si doma těch pár věcí museji udělat sami. V pubertě je všechno strašnej opruz, zejména když to požadují rodiče, je z toho doma akorát dusno a protažený obličeje. Z puberťáka bych využila jen jeho fyzickou sílu, klidně v bílejch hadrech, a počkala bych až se odpubertí. Moje děti byly na intru, nic jsem po nich nechtěla, jen aby dobře zvládaly školu, vydělaly si nějakou korunu, byly samostatné a zodpovědné a koš jsem si vynesla sama. Občas jsem dostala výchovný záchvat a přemýšlela, s čím by mi měly pomáhat a pak jsem je nechala na pokoji v pokoji. A jací jsou z nich sociálně smýšlející, pomáhající a zodpovědní lidé.
Zakladatelka se zbytečně užírá a ještě víc zbytečně je zklamaná ze svýho vlastního dítěte v pubertě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.