| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám 1 v šuplíku, po synovi, když byl na prvním stupni.

Měl je teda jenom na "cesty do světa".

Je v nich normálka simka spojená s mojí simkou (zařídil operátor) se sdílenými daty, čili funguje všude, kde je mobilní signál. Má to vlastní telefonní číslo.

Já se mu z mobilu dovolám na ty hodinky, on z hodinek "vytočí" asi 10 telefonních čísel (i s obrázkama to bylo, když děti ještě neuměly číst), můžou si vzájemně posílat smsky, já v mobilu v aplikaci vidím, kde se dítě nachází, kdyby se ztratilo... (třeba byli se školou v ZOO a já normálně viděla, že jsou u výběhu tygrů atd.)

Nevýhodu jsem nezjistila, až na to, že jsou relativně velké a on byl v tom dětství drobek a měl takovou tenoučkou ručičku...

Dneska už se ten model asi neprodává, přece jen je to tak 5 let zpátky, co jsem to kupovala, ale bylo to něco takového

https://euro-markt.cz/products/detske-smart-hodinky-s-fotoaparatem-vodeodolny-gps-sledovanim-a-funkci-hovoru-sos-tlacitko?variant=39922705301680&utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=CZ%208.12.&utm_content=D%C4%9Btsk%C3%A9%20smart%20hodinky%20s%20fotoapar%C3%A1tem%2C%20vod%C4%9Bodoln%C3%BD%2C%20GPS%20sledov%C3%A1n%C3%ADm%20a%20funkc%C3%AD%20hovor%C5%AF%2C%20SOS%20tla%C4%8D%C3%ADtko&gclid=Cj0KCQjwpeaYBhDXARIsAEzItbEtqJN8Me2W2t0RXtPxLzhLdCdnmBoCdNyTaarSamVoczq6PgK89swaAqrcEALw_wcB

jenom teda podstatně dražší (buď dáno dobou nebo kvalitou, těžko hádat.

tady jsem našla i srovnávací recenzi

https://www.spotrebitelskytest.cz/detske-hodinky-s-gps?gclid=Cj0KCQjwpeaYBhDXARIsAEzItbGCbh0NGie3R-AFNdep2ZQ8_KMh_Pea_uDRKjQL5kSo57b8NoHZ-lcaAtBYEALw_wcB

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.