| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Půlko,třeba já se to musela naučit. Doma se spíš jelo ta sklenice je poloprázdná. A já to každý den vědomě překlápím do ta sklenice je poloplná. Když se mi někdy nechce, tak jsem ráda, že mám to privilegium uklidit ve vlastním bytě. Teď byl opruz vybavovat kufr po dovolené, ale je super, že jsem byla na vysněné dovolené, že jsme si to užili a vrátili se v pořádku a že máme věci zase na další dovolenou už koupené. Že se mi někdy nechce vstávat do práce, ale zase když mám práci, která mě baví a naplňuje, tak jsem vděčná. Dělám to cíleně, každý den jsem vděčná aspoň za jednu věc 🙂. A taky ráda lidem něco nezištně pochválím nebo se usměji 🙂. Ono to funguje jako magnet, pak se ti to vrátí.~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.