| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

My taky nemáme kabinety, teď už, ani na pomůcky, ani pro učitele. Výjimkou je jeden, co si ho drží bývalý zástupce, tedy okupuje místnosti dvě, ale z té jedné je pomaličku vypuzován, protože jinak by ostatní učitelé museli sedět na chodbě. Ve sborovně je 10 lidí, proti předloňsku je rozdíl v tom, že jsou na polovičním prostoru. Ale není to špatně vymyšlené, spíš ubylo hluchých a prázdných míst a skříně s nepořádkem.

Ale chtěla jsem tím říct, že každý rok se něco přemění na třídu a pořád to nějak vychází, akorát tedy ty nově vznikající třídy už nejsou klasické třídy a jsem tak trochu zvědavá, co na to hygienické normy. To je oblast, do které jsem ještě nezabrousila a ani se mi nechce.

Taky se nám hlásí čím dál víc dětí, ale tady je to dost jasné, prostě se sem stěhují, obec se rozrůstá. Ale s třemi prvními třídami se na letošek původně nepočítalo, tak to byly šachy. Uvažovalo se o spojení třech šestek do dvou, protože odešlo 14 dětí, ale nakonec jich taky dost přišlo z obcí, kde mají školu jen do 5. ročníku, takže i šestky zůstaly tři.

Třídy po 30 dětech mě děsí (taky jsme je tu měli, často právě jako důsledek spojování 6. tříd po odchodu dětí na gymply), pořád si myslím, že ta hranice 24 by neměla být jen pro jazyky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.