| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"když po práci někam jedu a potkám na zastávce kolegu nebo kolegyni mám vždycky radost, ze se po cestě budu mít s kým bavit. Jezdit sama je pruda. A tady se dozvím, že někdo radši čeká na další spoj, přijde mi to smutný."

Inko, to vůbec nemusíš brát jako smutné ani jako nic osobního proti lidem.
Introvert prostě POTŘEBUJE být po nějaké době, strávené mezi lidmi, sám.
Nemá po práci kapacitu dále komunikovat.
A vůbec to nemusí znamenat, že ty lidi nemá rád, nebo že komunikovat neumí.
Ale nemůže prostě komunikovat pořád, potřebuje být někdy sám se sebou, vnímat si v klidu své věci, myslet si v klidu na své věci a mlčet.
Já když opustím pracoviště, absolutně vypnu, přeladím do soukromého módu a nechci se s nikým bavit. Není pro mě "pruda" cestovat sama, je to naopak velice vítaný odpočinek. Kdybych někoho potkala a měla opět "nahodit" mozek na mezilidskou interakci, budu nešťastná, protože mi to sebere energii, která mi bude chybět.
Nejsem při kontaktu žádný divný pavouk, komunikovat umím a umím být příjemná hovorná paní, jen nemám sílu dělat to pořád.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.