| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dari, to zakládání a povolování oblečení a napletené rukávy a spodek bundy bylo asi dřív časté, také si pamatuju takové svoje oblečení, přestože jsme žili na poměrně slušné úrovni (na tehdejší dobu, mluvím o 70. a 80. letech). První (ojeté) auto teda naši koupili, když mi bylo asi 14, bydleli jsme čtyři v malém 2+1 v paneláku, ale na divadlo, koncerty i trochu cestování (párkrát během mého dětství i k moři) rodiče měli.

Pro mě byla finančně nejhorší právě ta doba před 30 lety. Manžel přišel o zaměstnání, zkoušel podnikat, ale nebyl na to typ, takže se mu opakovaně nedařilo. Měli jsme dvě maličké děti, rodičák nízký a bylo to buď, anebo, nedalo se k němu přivydělat, i když aspoň o nějaký malý přivýdělek jsem se snažila. Pamatuju se, že byla doba, kdy jsem neměla za co koupit dcerce bačkůrky do školky a vařila jsem nudle se zelím a podobné pokrmy :-) Ale i tak jsem pak byla šťastná, že můžeme cestovat - i když při prvních cestách jsme si nemohli koupit ani toho nanuka a spali jsme na divoko v autě.

Dnes mám obavy jen pokud jde o ceny elektřiny, děti jsou dospělé a samostatné, tak nade mnou nevisí žádný pocit zodpovědnosti za ně, jako to bylo v dobách minulých.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.