| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

V půlce domu ano, v půlce ne. Před pěti lety jsme rekonstruovali a de facto zvedli barák o patro - zobytnili jsme velké půdy. Nahoře provozuji dětskou skupinu (hrací prostor, ložnice, sociálka, kuchyně, která slouží jako výdejna jídla, dětské sociálky, dospělé sociálky. Pak je tam ještě sklad, pokoj s vlastní sociálkou a pak něco mezi pracovnou a hostinským pokojem. Schody dolů, šatna, sólo vstup. Tady to klape bez problémů, po táborech nechám uklidit pořádně úklidovkou (protože v neškolkových pokojích spí přes léto vedoucí) a je to pohoda. Dole máme dva psy, čtyři kočky, vstup jen ze zahrady a tenhle prostor vysvobozuju z letitého chaosu dost pomalu. Dokud byly doma děti (3-5 kousků), pak děti s partnery, spousta všelijakých aktivit a věčný chaos. Čím jsem starší, tím mi dělá větší problém si v binci odpočinout, takže aktuálně udržuju v pořádku obytnou část kuchyň-obývák, protože tam buď odpočívám nebo na to koukám z pracovny. Konečně jsem po letech zdolala verandu, sklad a sociálky s výjimkou jednoho neobloženého sprcháče. Pořád jsme přes týden plus minus sami, o víkendu je nás tu 2-13. Aktuálně potřebuju po covidu dotáhnout pracovnu - papíry klientů jsou jakž takž, ale nemám archivace, takže je tady toho moc a moje papíry jsou mírně řečeno v chaosu. No a šatna a ložnice by potřebovaly tak dva dny ale já je furt nějak nemůžu najít. V době přestavby dostala strašně na zadek zahrada, loni ji dorazily prasata. Letos vypadá mnohem líp, ale záhony a skleník jsou v děsném stavu, zase mi přes léto utekly. Ale dotahujeme to pomaličku, do pětapadesátky (to je za dva roky) chci mít všechno jen k odpočinku a běžné údržbě:-). Vymlouvám se na to, že mám hodně práce a že prostory - 400 m2 barák a 3 tisíce zahrada jsou moc, ale spíš jsem líná. A tady na vesnici je problém sehnat někoho na pravidelný úklid a pomoc na zahradě, i když bych chtěla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.