| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monika "babička měla v mém dětství tolik průpovídek,po čem se zaručeně onemocní (nenosis v dubnu čepici,sednes si na zem před sv.Jiri,piješ studené uhrata, neosmelis se pomalu při vstupu do vody ...),co se opakovaně nenaplnily,až jsem jim úplně přestala věřit."


Na tom je zajímavá jedna věc. Jak tedy ty průpovídky mezi lidmi vznikly, když nejsou platné? To si je všichni vymysleli, ačkoliv neplatí? Já znám stejné, taky od babičky.

"A neonemocněla jsem,ani když jsem se po tréninku osprchovala horkou vodou a pak jela hodinu domu s mokryma vlasama v mrazu a větru,až se mi při čekání na zastávce tramvaje udělaly rampouchy."

Já bych tedy byla nemocná, kdybych v mrazu jela s mokrou hlavou. Myslím, že většina lidí by nemocná byla. Určitě je nějaká část lidí, kteří mají železné zdraví a nejsou nikdy nemocní, ať dělají cokoliv a tak se jich nic netýká. Měla jsem kolegyni, ta říkala, že není nikdy nemocná. Nezameškala žádný den ve škole ani v práci. Její nejhorší nemoc byla jednou za uherský rok rýma a na tu jí stačilo vypít horký čaj a druhý den byla ok. Takoví lidé pak lezou nazí na Sněžku a cestují v mraze s mokrou hlavou. :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.