| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ha... jsem něco mezi... resp. věřím, že to nějak dopadne, ale bývám slušně vybavená... jen to není prozíravost, jako spíš lenost ~t~
v reálu se to projevuje tak, že jakmile dám jednou něco do tašky, už to většinou nevyndám... a taky jsou věci absolutní nezbytnosti, které musím mít s sebou vždy jako třeba brufen (dokonce mám na klíčích kapsli s 5 tabletkami)... no a taky s sebou tahám všude "kosmetickou" taštičku, kde mám nůžky na nehty, kleštičky, pinzetu, mini krém na ruce, náplast, gelovou náplast, tantum verde ve spreji, pouzdro na čočky s roztokem no a taky řasenku, zrcátko, stíny a tužku na oči ~:-D v kufrech i cestovkách mám natrvalo v kapsičkách uložené minišitíčko z hotelů, igelitku nebo větší igelitový sáček, balíček náplastí... tím, že hodně chodím do sauny, mám trvale sbalenou taštičku s šamponem (někdy tuhý, někdy tekutý), sprcháčem a kondicionérem (mám oblíbené z yves rocher, malá eco balení) a látkovou tašku s tenkou osuškou (decathlon) a turbanem na vlasy a prostěradlem a plavkama v zipovém sáčku (kdyby byla sauna plná a já šla plavat) - na cesty to pak jen hodím do kufru celé :-)
léky nosím v krabičce pro případ nouze (nimesil, stilnox, mezizubní kartáček) a na cesty opět máme taštičku s brufenem, paralenem, něco proti průjmu, náplasti a taky malé balení fyziologického roztoku na čočky, dá se použít v nouzi i na vykapání oka...
běžně v kabelce nosím náhradní vložku, tampon, vlhké kapesníčky, dost často se najde i čaj nebo kafe v minibalení, nějaký ten větrový bonbon či sušenka z restaurace... no a když se někde na cestách ukáže, že mi něco chybí, dokoupím a přihodím do kabelky (na příště) ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.