| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ne, jsem dobrá v improvizaci a něco vydržíme. Případné nehody bereme jako život.

Lékárničku u sebe míváme pořád neb mám dítě, které má takové zdravotní omezení, které to vyžaduje. Betadine, náplasti, obvazy, jehla a niť.

Kdo se na výlet, do práce nebo do školy špatně oblékne, tak to prostě musí zvládnout :-).

Když jedeme na kolo nebo na pěší výlet. Tak víme, kam jedeme. Pokud je to delší vzdálenost a po cestě není možné se občerstvit, tak přibalím svačinu.

Upřímně nemám moc ráda takové ty pečovatelky, které na výlet na Šumavu na 15km vláčejí řízky, bombóny po každém ušlém 0,5km, sušenky, tyčinky všeho druhu a zaručené zdraví v kapsli. Teplý čaj, studený, vodu, šťávu a pomerančový džus s vlákninou, ručník, šnorchl a repelent a plavky na víc, kdyby se sousedů Péťa chtěl taky vykoupat.

Je zdravé se dobře vyvětrat, občas prochladnout, nebo se cítit nekomfortně kvůli vedru. Prostě když si blbě zabalím a čas od času se dostanu ze své komfortní zóny, tělu to jen prospěje a zejména u dětí, které to vycvičí, co mají mít s sebou, aly neříkaly "...ale máma mi to nedala." = to je nezahreje :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.