| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

pustila jsem se do vyklizeni pokoje blizkeho pribuzneho, ktery je upravdu hromadičem (anglicky hoarder...je k tomu spousta dokumentu na youtube a dost literatury) ...taky jsem cetla pojem Diogenuv syndrom

https://cs.wikipedia.org/wiki/Diogen%C5%AFv_syndrom

zbytek bytu je v poradku....druhy obyvatel bytu si dava na uklid naopak velky pozor, svuj pokoj ma vzorny a spolecne prostory take

pribuzny je v byte pritomen a nekdy spolupracuje, jindy se snazi zachranit vyhazovane veci, nekdy je podrazdeny

to ale neni predmetem diskuse, mne spis zajimaji PRAKTICKE TIPY, pokud jste nekdo vyklizoval

ja mam zkusenost s vyklizenim pudy, kde se roky hromadil binec, tam jsem nechala dva silne chlapy uplne vsechno vynest na zahradu a pak jsme tridili...meli jsme na to sily a prostor a cas (mela jsem HO a pracovala vecer na pocitaci), taky bylo pekne pocasi

tady v tomhle byte ted nemam cas (jezdim tam jednou za tyden na cely den), sily (jsem na to sama...a vic lidi by se tam na vyklizeni ani neveslo), ani prostor (byt je celkove maly....odnasim haldy veci po kouskach do jinych casti bytu, kde je tridim....ven z bytu nosim az veci na vyhozeni)

vsechno je tam pomichane a musi se brat do ruky jednotlive veci a papiry, protoze obcas jsou tam v obalce penize apod.

delal jste nekdo neco podobneho a mate prakticke tipy?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.