| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

prosím má někdo taky strach o svou dceru, studuje má kluka půl roku.a ted co mě trápí. je to její první je zamilovaná až po uši, on...asi taky ale velmi hezký a tím pádem namyšlený, rád se nechává obskakovat atd. atd.Má náročný koníček ale i tak dcdera nikdy neví kdy příjde, kdy odejde, jen čeká stále až napíše zavolá.Vidí se asi2-3x týdně. někdy spí u něj někdy u nás.Nejsem hysterka matka..nebo jsem nevím...ale bojím se zklamání, vidím jaké množství holek má na instagramu, fotky označuje atd. atd. a já už jsem někdy tak trapná že se ptám..příjde dneska? ty nevíš..divné ne...prostě mám uplnou paniku z jejího zklamání.Vždy vidím jak se změní když příjde,zamilovaná velmi. já ji to tak přeju ale kluk jejího věku..připadá mi že nedomýšlí, je jak kralevic. Prostě vše se točí kolem něj a mi to nedělá dobře protože to vidím ale říct nemůžu. Jen jsem naznačila a byla naštvaná...i když pak řekla že v něčem mám pravdu.
Stalo se vám to taky? jsem trapná co

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.