| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

to je hezké téma, mě na něm přijde nefér jedna věc, tyhle části "dětství" ve formulacích toho co mi vlastně vadí obvykle přicházejí po 10. roce věku, nejčastěji v pubertě a já mám pocit, že prvních 10 let jsem se fakt snažila, makala, věnovala se a teď už se mi tolik nechce a omlouvám to právě věkem, že už tolik nemusím a snadno se pak lze dostat do toho, že dítěti to vadí natolik, že si to i jako dospělé pamatuje.

U nás je to jednoznačně výtka na teplé jídlo - já právě žiju s pocitem že jsem posledních 12 let trávila u plotny a strááášně se mi to zprotivilo, vařit umím výborně, ale holt jsem ve fázi "nebaví mě" a od dcer neustále slyším jak bych mohla a chtěly by a ostatní maminky přitom mají denně teplé jídlo v jídelně a už jsou ve věku, kdy mohou samy

taky mi určitě vyčtou úklid pokojíčku a hlášku "kdyby si nedělala bordel nemusela bys ho uklízet"

volnost naopak moje děti oceňují, vidí kolem sebe spolužáky a reakce jejich rodičů na různé situace a nejednou mi poděkovaly, že já to takhle nedělám

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.