| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

“ Za osoby v azylových donech, i mnoho jiných, to bude muset řešit někdo jiný. Hodně lidí na to nemá kapacitu.”

Asi tak. Zase jsem se minuly tyden rozcilila - snazila jsem se jednoho cloveka motivovat k tomu, aby si vyridil jistou socialni davku. Neni moc zdatny asi na nic, ale snazi se a hlavne se musi starat o deti. Vsechno jsem predjednala, napsala mu klicova slova na papirek (pri prvnich dvou navstevach dotycne instituce to vzdycky urednici nejak zamluvili). Z druhe strany ho tlacila jeho pravnicka. Uz na prvni zavolani mi to na dotycnem urade odmavli, ze urcite narok nema (kdo neni pod mostem nebo mrtvej, podle nich na davku nedosahne).

A nedali mu to. Tak dlouho se ho vyptavali, az priznal, ze ho nedavno zalozili rodice, aby mely deti, co jist, cimz z toho udelali spolecnou domacnost…

Takze jsem mu domluvila pomoc od Cloveka v tisni, kde by mu krome financni pomoci meli pomoci zarizovat i bezne zivotni zalezitosti.

Coz je trapne, protoze tenhle clovek fakt nemel propadnout sitem a mel mu pomoci stat ~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.