| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já si dovedu představit proč Valkýra nechce změnu třeba v jídle. Protože je to její v podstatě jediné potěšení a kdyby měla změnit způsob stravování, tak už nemá vůbec nic pozitivního v životě. Někdo by mohl říct, že to pozitivní by bylo hubnutí, ale ona chce mít smyslové potěšení, něco, na co se může každý den těšit a to je právě to jídlo a pivo.
Nebo s tím, jak jí tady lidi nabízeli pomoc ve vyklízení bordelu. Jsem přesvědčená, že to všichni mysleli dobře, nezištně, ale na druhé straně chápu, že Valkýra nechce, aby se jí někdo přehraboval v jejích a manželových věcech. A taky že se za ten binec i stydí.
Nebo dobré rady, jak se má rozvést, vypakovat manžela, prodat dům. Rozumím tomu, proč to Valkýra nechce. A i tomu, že na nějaké radikální řešení nemá síly.
Myslím si, že Valkýře psychicky pomáhalo, že si tu mohla postěžovat, vypsat se z toho, co jí tížilo, ale zároveň věděla, že s tím stejně nic nedokáže udělat, takže ji ty dobré rady spíš štvaly. Proto jsem si kolikrát radši sedla na ruce, než bych ji tu radila. Ono je to lehké poradit, když se to netýká přímo mě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.