| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Co delam spatne?
Je v kvetinaci ca 12cm prumeru, vysokej je tak 25cm.
V lete stal na terase, krasne kosatej a zelenej, uzasna vune a vsemozny litaci potvory se mu zdaleka vyhybaji!
Ochladilo se, tak ted stoji vpodstate na stejnym miste ale uvnitr.
Ale shodil skoro vsechny listy.
Par jich ted obrazi novych ale jsou takovy nedomrly.
Jak se musi zalivat?
Mam necim pohnojit?
Presadit do vetsiho?
Musi na to byt nejakej trik, neb babicka mivala krasnej velkej doma celej rok, tak to nejak musi jit...

Jako treba ten trik s vanocni hvezdou - pravidelne jsem ji krasnou koupila, donesla domu a ona druhej den zacala shazovat listy.
Ted vim, ze to bylo tim (i kratkym!!) teplotnim sokem, kdyz jsem ji nesla z obchodu pres parkoviste do auta.
Takze v obchode zaizolovat zabalenim treba do izotasky/ papiru, honem prejit do teplyho auta a domu!
~:-D


Poradi mi prosim nekdo s tim muskatem?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.