| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tady to vidíte! Naprosto protichůdné info. Inka tohle, kočky Marťasiny tamto. Ale mozna to jediny, na co se lze dneska spolehnout, jsou ty chlupy. A blbě se jim pak nadává. Musím se podívat na místní kone, celoročně na pastevku, jak jsou osrsteny!

A neznáma!! Jakoze po covidu mi zustane tahle záliba pro každý podzim!? Právě jdu udělat svestkovy knedliky s makem, už vidím to máslo.. mouckovy cukr!!! Och. Predtim si teda dam dobrou polivku z x luštěnin. Nakoupila jsem hrozně moc jídla a nevím, co dřív.

Poslouchám si tu podzimní song Daleko od Priessnitz a jdu vařit a jist! ~z~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.