| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

hm, to je pravda, s tou farbou. I príklad, čo si uviedla, ukázala. Rezeň si tam neviem predstaviť, ale tieto "halušky" tam nemajú chybu.

Ale, holky, jak som si ešte včera myslela, že je to krásna sada prekrásnej farby, tak som vďaka diskuzii pozrela na villeroy, a to je teda iný level..! Ach, a čo všetko tam majú! ~8~

No, spravím to tak, že si dám aspoň do soboty-pondelka pauzu a potom tam pojdem znovu pozrieť. Či sa mi to bude furt tak páčiť. Budem si tam predstavovať rozne jedlá, no trochu sa tam zasnijem a uvidím.
A ak sa aj rozhodnem že je to dalšie moje must have, tak poukážku na to nepoužijem (platnosť má ešte polroka). Budem to chcieť od Ježiška, lebo mi to príde také zvláštne, tak obyčajné, kúpiť si sadu len tak, ako keď si idem kúpiť rohlíky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.