| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ropucho,tak neříkám že to nikomu vůbec nic nedá,ale moc toho nebude,pokud dítě samo nebude moc chtít,nebo se bude bát ať už úrazu nebo ztrapnění před spolužáky.Když bude sportovně šikovné a bude chtít tak se naučí. Já třeba jsem sportovně celkem dřevo,nikdy mě nedali do žádného sportovního kroužku, takže jsem ke sportu netíhla-naši jsou celý život naprostí nesportovci , na lyžák mě neposlali-moc peněz (i za komunistů) a já ani nechtěla, protože jsem se styděla, že všichni umí a jen já ne.A na SŠ jsem ani lyžák neměli.Lyžovat mě učil chlap v době kdy už obě děti dávno dobře lyžovali a sjedu mírnou sjezdovku,ale mám smrt v očích,protože vím že je úplně dobře neovládám a tak se bojím-úrazu,že někoho sejmu. Můžu říct že jsem strávila několik let na dětské sjezdovce-učení lyžování u dětí,pak dohled a pak jsem se tam učila sama,a všimla jsem si,že čím starší dítě co bylo naprostý začátečník,tím větší strach mělo,tím víc nepřirozeně padalo a máchalo rukama a taky víc odporovalo rodičům se slovy to nejde,já to neumím,já to dělat nebudu,nechci. A tedy i já to měla na začátku podobně,jako ty starší děti~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.