| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jenže u nás to vzniklo tak nějak mimoděk.

Mrazák už jsem psala....já jsem prostě hromadič, takže máme všeho hodně. Mrazáky jsme kdysi koupili, abychom měli jak uchovat ovoce ze zahrady (ty stromy už bohužel nemáme) a na zamražování uvařeného jídla, protože vařím strašně nerada. Pak jsem je začala vyplňovat potravinami v akci a tak nějak se to ustálilo na "všude plno". Může za to tedy i systém těch, co u nás vaří...nakupuje se podle toho, co plánují uvařit, zatímco já bych vařila z toho, co je nakoupené. Ale smůla, když nevařím, musím být zticha ~d~. Vodu v sudech máme kvůli zalévání, v barelech zase do takové té chladící věže. Tu si koupil muž kdysi do kanceláře a když ji zrušil, tak věž přestěhoval domů.

Elektrocentrálu jsme pořizovali v době, kdy tu byly časté výpadky elektřiny, různé bouře shazovaly vedení a tak, a muž pracuje z domu, tak prostě chtěl mít zálohu, aby mohl pracovat. Ze stejného důvodu máme všude UPSky.

Zbraně máme, protože je to naše hobby, jezdíme střílet na střelnici, on má už dost let zbroják, já ulítávám na vzduchovce a střílím v garáži, když je zrovna uklizená.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.