| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj / Dobrý den. Jsem muž a velmi bych uvítal Vaše zkušenosti a doporučení : moje žena sice ještě na první pohled pití zvládá (funguje v práci, myslím že nepije přes den), na "druhý" pohled je to horší. Cca 5x týdně večer víno, myslím že lahev padne (nacházím i často lahve schované na různých místech v bytě). Večer sedí u počítače a popíjí u toho, samozřejmě to ovlivňuje náš společný život - nezájem o běžnou komunikaci, žádná kultura, docela bordel okolo (rozhodně víc uklízím já, ale to je to nejmenší), samozřejmě sex minimum, takové pesimistické vidění, pak když se trochu picne myslí si jak je vtipná atp... Máme dvě děti, ale už dospělé studující (ještě s námi ale žijí). Jsme spolu skoro 25let, jinak je skvělá. Ale už to není není moc veselý společný život a vidina, že takto to bude pokračovat a ještě se bude zhoršovat mě děsí (navíc bere prášky na vysoký tlak).
A teď to hlavní : hrozně mě to frustruje a takto už žít nebaví, ale nemám odvahu (abych nebyl jak slon v porcelánu, abych jí neublížil atp) do toho říznout a promluvit s ní (jsem bohužel v tomto slaboch), že takto už to nechci a prosím jí, aby se šla někam poradit či se léčit nebo že už takto nemůžu dál... Prosím poradíte jak to toho říznout a celé to "vykopnout" ? Jak to asi bude dál probíhat, jak to z Vašich zkušeností může být dál... Moc děkuji za jakékoliv rady a doporučení a zkušenosti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.