| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki, přesně, neonline distanční výuka byla fakt super, moc ráda na to období vzpomínám, to kupodivu syn i jevil zájem se o probíraném učivu dozvědět něco víc...což v případě běžné výuky moc nehrozí. Je to nejspíš tím, že po šesti hodinách ve škole už toho má všeho až nad hlavu a doma pak udělá fakt jen to nezbytně nutné, co musí a prchá ke svým zájmům, u kterých si odpočine. Letos mají prvním rokem i odpoledku, jednou týdně 2h a je z toho celkem vyřízený. Jinak, jak píšeš, že online výuka byla příjemná pro rodiče...tak pro mě tedy ne, jednak jsem stejně většinu toho času byla doma, protože obchod byl zavřený, takže akorát místo abych se se synem 2 hoďky učila a pak jsme šli někam ven, tak jsem si doma dělala něco svého a čekala až vyleze z nory, zpruzený sezením u PC a posloucháním online hodin, které byly spíš ztráta času, pořád se někdo někde ztrácel, odpojoval, nerozuměl...a stejně pak měli ještě práci na doma, do které se mu po tom všem ani nechtělo. Zlatá distanční výuka bez online vysílání!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.