| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jasné, však já to píšu obecně, ne konkrétně o tobě.

Je mi jasné, že děláte, co můžete.

Od nás taky tím busem je to dojezdné jen "na jednu stranu", takže když bych dítě nemohla vozit, tak těch škol na výběr bude určitě míň.

Ale třeba i jezdit s někým jiným? zkusit najít někoho, kdo někam dítě dává a vozí ho a přidat se?

(Já jsem tak tu jednu holčičku vozila s náma dobře 3 roky, loni jsem ji ještě vozila vždycky ráno do školy a odpoledne už jezdila sama autobusem domů, letos už jezdí úplně sama, nabírala jsem ji po cestě v jedné z těch vesnic).

No, když už tam to dítě je, tak určitě by bylo lepší, kdyby se to tam zlepšilo, ale sama píšeš skepticky a já tu skepsi taky cítím už jen z těch "upozornění" - maluje si do sešitu, nedělá si poznámky... - to bych nesnesla, co je jim do p.... do toho, mají být rádi, že neběhá po třídě, sedí a holt, když se "nudí", tak si maluje do sešitu.

Když už by tam to moje dítě muselo zůstat, tak bych se snažila fakt s nimi rozebrat to, co jim "vadí", ve světle toho, co je reálně rušící (třeba jestli teda vydává konstatně nějaké rušivé zvuky) a co jim "vadí, jen z principu" (třeba obsah jeho sešitu).

nejdřív vysvětlit, poradit, jak na to dítě... (Nám se už několikrát změnila učitelka, tak jsem tu novou vždycky na "speciality" mého dítěte výslovně upozornila, a kolikrát se mi stalo, že mi třeba volala a ptala se, že zažili takovou a takovou situaci a ona sama nevěděla, jak na to má reagovat, tak jsme to v klidu probrali, že já vím, že moje dítě v takových situacích reaguje tak, jak se s tím vypořádáváme doma, a co může zkusit udělat ona a lépe, jak případně takovým situacím předcházet). Je přece v zájmu všech, i tý učitelky, aby to v té třídě fungovalo. A určitě si nemyslím, že tvé dítě bude to "nejhorší", se kterým se za svůj profesní život setká.

Když by k tomu furt přistupovali "agresivně", tak bych byla "agresivní" taky.

"Vaše dítě neumí stříhat nůžkama"... "Ano, já vím, neumí".
"Vaše dítě dělá při hodině zvuky".... "Děkuji za informaci." "tak s tím něco udělejte..." "A já s tím mám dělat co (když já jsem 30 km daleko v práci a nejsem tam)?" ... "No, domluvte mu". "Dobře". ~t~ ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.