| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

V době céček, moncicaku, walkmanů a digitálek jsem už byla dospělá, takže po ničem z toho jsem netoužila. Já byla mladá v 70. letech, to jsem chtěla džíny, tenký rolák, tričko s nápisem, igelitku s nápisem nebo obrázkem, řasenku se spirálou, safari košili, kožíšek panenku, voňavku Bycz može, jiné než modré oční stíny. No a ten kazeťák. A taky desky se skupinou ABBA a Smokie. Něco jsem si koupila v Polsku, v Maďarsku nebo v Jugoslávii, džíny v Tuzexu za peníze z chmelové brigády, kazeťák jsem dostala k Vánocům od rodičů, kožíšek mi maminka koupila v Bratislavě, když jsme tam byly na výletě. Ze všeho jsem měla nesmírnou radost, to už dnes, kdy je všecko k mání, mladí nepochopí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.