| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

V práci mám šíleně náročné období. Jednak se tu dějí věci "politického" charakteru, velmi závažné, které dopadají na všechny. Jednak zastupuji a pracuji za dva lékaře plus přesčasy a noci v práci. A mezi lidmi (pacienti, příbuzní) ty předvánoční emoce vřou. Manžel řeší nějaké zdravotní problémy, já jsem samozřejmě ten, kdo má všude volat, přeobjednávat atd. Teď je v cizině. Nepamatuji v minulých týdnech den, kdy bych se mohla vyspat. Ve čtvrtek jsem po práci zůstala ležet na inspekčáku a čuměla do stropu.
Děcka se měly vrátit z hor asi ve tři v noci z pátku na sobotu. Vidouc včera v pět ráno situaci, odházela jsem sníh, vyvenčila psa (urval vodítko), nakrmila kocoury a doběhla do práce pěšky. Na konci dne jsem sotva stála, ovšem bylo nutno navštívit krátce oddilenskou vánoční party, už proto, že na mě padl los s dárkem pro naši ukrajinskou uklízečku a nechtěla jsem ji zklamat. Cítila jsem se tam hodně nesvá, do toho mi volal tatínek smutnou zprávu o úmrtí své sestry, vrátila jsem se do práce v úplně down náladě a v 7 vyběhla domů.
Vyvenčila jsem psa, nakrmila kocoury, odházela nový sníh i na cestě, abych ve tři mohla vyjet a zavolala děckám. Vzala to jen mladší a nevěděla, kde se cestou z Korutan nacházejí, snad před Vídní. Místo plánovaného zdobení cukroví jsem si šla "na chvilku" lehnout. Telefon na hlasito, aspoň jsem se domnívala. Holka měla volat až budou v Brně, tedy hodinu od cíle.

No a pak mě vzbudilo světlo na schodišti. Nevěděla jsem kdo, jsem, kde jsem a co se děje. Děti se mi pokoušely hodinu dovolat. 16 nepřijatých hovorů. Přijely už v 11! Zavezl je manžel paní učitelky. Toho už jsem ani nezahlédla. Chudáci holky, vystresované, jedna dokonce s horečkou. Vypadám jako opilkyně. Nevím, co mám paní učitelce napsat a co poslat jako satisfakci. Jakákoliv omluva vypadá plytce...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.