| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Takže máme zase za sebou pár týdnů. Mluvili jsme s otcem té slečny asi 15 minut.

Přijde nam odevzdány. Co mám jako dělat. No v každém případě. Ráno ji drží do 6h nebehaci.
Ven s ní nelze chodit, nedá se uhlídat. Ani on ji ven nebere. Je to nebezpečné.
On si to tu asi odtrpi. Tuhle na něj křičela ta máma holky před domem.

Mám z něj dojem, že dceru moc nemusí. A je mu dost jedno.

Nyní ji tu máme skoro týden. Přes den to jde jak kdy. Kuličky ji asi zabavili úplně.
No takže to jde.

Jinak nam potvrdil, že spí jen ty čtyři hodiny, že ji to stačí. Má svůj svět. Prostě jsem mu řekla, že i můj syn minulý týden řešil, že doprčic ta holka v 1:30 běhala a v 10h už byla dávno vzhůru. Jak to malý dítě přežívá. Jen pokrcil rameny.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.