| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marťasíno já jsem psala, že nejsem apriori proti potratu. Ale jako poslední možnost, nikoliv tak ležérně, jak k tomu přistupuje kněžka.

Rozhodnout se pro potrat a pak chodit kolem řeky a pouštět po vodě fotky dítěte, které se rozhodla zabít, to je pro mě nechutné pokrytectví. Kdyby tak trpěla, tak by si to dítě nechala, sama psala, že je k tomu s manželem nic nenutilo. Prostě se jen tak rozhodli, že se jim to dítě nehodí do programu, dělá to dojem, že místo antikoncepce předem počítala s dalším potratem. Je to pro mě naprosto nepochopitelné. Ten, kdo by tak trpěl při prvním potratu si asi dobrovolně nenachystá další. To prostě nezapadá do tvé představy, jak tím kněžka opravdově trpí. Podle mě je naopak bezcitná.

Ale co mi na tom vadí nejvíc, je to předvádění se, že je to v klídku, když spolkneš pilulku a provedeš rituál. A taky že je to marketing pro její ezoaktivity.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.