| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Stejná dohoda, kterou tu někdo zmiňuje, že přijde po válce.

Jak tu někdo zmiňoval, tak ta válka už je. Tak ted záleží jen na tom, jak rychle se dohodnou. Bez podpory zbraní to může být do roka? Pokud budou okolní státy válku podporovat dodávkami zbraní, tak to bude za 5, za 10 let?

Jak dlouho budou tu dohodu dodržovat? Rok, dva, 50 let než přijde další diktátor a další špekulant co to spolu rozjedou a ostatní budou jen koukat.

Já prostě nekoukám na lidi jako na Rusy, Němce - fašisty, Indy - cikány, co Egypťan to Arab. Pro mne jsou to lidé! ...zkuste to taky?! Pak nevztáhneš zbraň na souseda, přece?

Kdo je donutí, aby se přes plot stříleli? Aby se nenáviděli?
...jsme taaaak daleko od toho všeho a presto si kde kdo na Rusem uplivne. Ja prostě tady vidím prvopočátek toho všeho zla.

Nemám víc argumentů. Můj názor je v téhle bitvě naprosté nic. Jakož i Váš, i našich politiků. To víme neb jsme tu samé chytré holky.

Jdu žehlit, kočenky. Užijte si zbytek neděle ~;).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.